Плани на 2021-2022

Цього року ми плануємо організувати кілька Всеукраїнських олімпіад та взяти участь у кількох міжнародних. Мета цього повідомлення – розповісти про всі змагання, у яких можна взяти участь.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики під егідою МОН. Точний формат олімпіади буде відомий після внесення змін у Положення про олімпіади. Взяти участь в олімпіаді можна виключно через свою школу. Спочатку потрібно взяти участь у першому етапі (шкільному). Після цього, у випадку успішного виступу, можна буде взяти участь у другому етапі (районному), третьому (обласному / міському для Києва) і четвертому (Всеукраїнському).

Кращі учасники IV етапу змагатимуться за участь в Міжнародній олімпіаді з інформатики, яка цього року відбудеться з 7-го по 14-те серпня в Індонезії.

Цього року ми знову спробуємо взяти участь в Центральноєвропейській олімпіаді з інформатики. На жаль, на відміну від усіх інших міжнародних олімпіад, в яких ми беремо участь, участь збірної України на цій олімпіаді не гарантована. Якщо ми братимемо участь, то ми опублікуємо порядок потрапляння у склад збірної України. Ця олімпіада має відбутися десь з червня по вересень.

Вдруге ми організовуємо Всеукраїнську юніорську олімпіаду з інформатики та Всеукраїнську дівочу олімпіаду з інформатики. Юніорська олімпіада для учасників, які народилися у 2007 році або пізніше. Дівоча олімпіада для школярок України. Ці дві олімпіади будуть проходити одночасно на одному наборі задач з однаковим форматом, проте з різними результатами. На відміну від минулого року, ми плануємо проводити відбірковий етап по-іншому. Ми проведемо три відбіркових тури з прокторінгом. З кожного туру по кожній олімпіаді 10 кращих учасників потраплять на фінальний етап. Фінальний етап буде очний і буде наближений до формату IV етапу Всеукраїнської олімпіади. Детальніша інформація про реєстрацію та формат змагання буде наступного тижня опублікована у тому числі у телеграм каналі.

Кращі учасники матимуть можливість потрапити на Європейську дівочу олімпіаду з інформатики, яка відбудеться в Анталії (Туреччина) літом 2022-го року, а також на Європейську юніорську олімпіаду з інформатики, яка відбудеться у серпні-вересні 2022-го року, ймовірно, у Грузії.

Крім цього, ми також організовуємо Всеукраїнську командну олімпіаду з інформатики, реєстрація на яку уже триває за посиланням reg.oi.in.ua.

Також можна переглянути відео з інформацією про ці олімпіади.

Залишити відповідь