Всеукраїнська командна олімпіада з інформатики 2021

Вперше ми проводимо Всеукраїнську командну олімпіаду з інформатики 2021! Взяти участь в олімпіаді зможуть всі школярі України абсолютно безплатно.

Зареєструватися можна за посиланням. Для реєстрації команди обов’язково потрібно три учасники. Проте, вони необов’язково мають бути з однієї школи. Кожному учаснику потрібно мати акаунт на E-olymp. Олімпіада проводиться у два етапи.

Відбірковий етап уже почався та триватиме до кінця жовтня. Вхід за посиланням. Немає ніякого обмеження на кількість комп’ютерів чи час, який учасники можуть витратити на розв’язування задач. Кожну задачу можна або розв’язати повністю, або не розв’язати. Тобто часткових балів немає. У наступний етап потраплять команди, які розв’яжуть принаймні N задач. Оскільки ми проводимо таку олімпіаду вперше, ми визначимо це N лише по завершенню етапу. До того, гарантії потрапляння у наступний етап матимуть лише команди, що розв’яжуть всі задачі.

Фінальний етап відбудеться 14-го листопада. Змагання триватиме п’ять годин. Кожна команда матиме лише один комп’ютер. Команда може взяти участь на одному з майданчиків або окремо від усіх інших, наприклад, вдома в одного з учасників. Для реєстрації майданчика потрібно, щоб шкільний вчитель або викладач гуртка його організував. Список майданчиків буде згодом. Якщо команда братиме участь окремо, то їй потрібно буде слідувати правилам. Найкращі команди отримають медалі, а команда-переможець – кубок.

Для кращих команд фінального етапу у Кременчуці відбудеться фан-зустріч 12-го грудня. Детальніше після фіналу.

Обов’язково підпишіться на телеграм-канал @ukrkoi. Саме там будуть всі новини щодо олімпіади.

Список зареєстрованих команд доступний за посиланням.

Залишити відповідь