Відбірково-тренувальні збори на EJOI та EGOI

З 16-го по 22-ге травня у Вроцлаві проходять Відбірково-тренувальні збори на Європейську юніорську олімпіаду з інформатики та Європейську дівочу олімпіаду з інформатики.

17-те18-те20-те21-ше
РезультатиРезультатиРезультатиРезультати

EJOI 2023

З 8-го по 14-те вересня у Кутаїсі (Грузія) проходила Європейська юніорська олімпіада з інформатики. В олімпіаді взяли участь 96 учнів з 24 країн.

Усі учасники від України отримали по срібній медалі, а саме:

  • Кирило Реденський, учень 10-го класу Школи №200 м. Києва, зайняв 10-те місце;
  • Андрій Басов, учень 10-го Ліцею “Наукова зміна” м. Києва, зайняв 11-те місце (тренер – Андрій Попик);
  • Юрій Псюк, учень 10-го класу Калуського ліцею №5, зайняв 16-те місце (тренер – Андрій Попик);
  • Дар’я Лобас, учениця 9-го класу Центру освіти “Оптіма” м. Києва, зайняла 21-ше місце (тренер – Андрій Попик).

Сайт олімпіади: https://ejoi2023.kiu.edu.ge/

Таблиця результатів: http://ranking.ejoi2023.kiu.edu.ge/Ranking.html

Результати відборів на EJOI та EGOI

З 8-го по 14-те травня у Вроцлаві (Польща) проходили відбірково-тренувальні збори на Європейську юніорську олімпіаду з інформатики та Європейську дівочу олімпіаду з інформатики.

За місця у збірних змагався 21 учасник. Результати доступні за посиланням.

У склад збірної України на Європейську юніорську олімпіаду з інформатики 2023 потрапили:

  • Кирило Реденський, учень 9-го класу Школи №200 м. Києва;
  • Дар’я Лобас, учениця 8-го класу Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Юрій Псюк, учень 9-го класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка;
  • Андрій Басов, учень 9-го Ліцею “Наукова зміна” м. Київ.
Зліва направо: Юрій Псюк, Андрій Басов, Дар’я Лобас, Кирило Реденський.

У збірну на Європейську дівочу олімпіаду з інформатики 2023 потрапили:

  • Дарина Карпенко, учениця 11-го Хмельницької гімназії №1;
  • Аліса Потьомкіна, учениця 10-го класу Гімназії “Академія” м. Київ;
  • Дар’я Лобас, учениця 8-го класу Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Ольга Воляник, учениця 11-го Хмельницької гімназії №1.
Зліва направо: Аліса Потьомкіна, Дар’я Лобас, Ольга Воляник, Дарина Карпенко

Вітаємо переможців та бажаємо українській збірній успіхів на Європейських олімпіадах.

EJOI 2022

З 19-го по 25-те вересня відбувалася Європейська юніорська олімпіада з інформатики 2022 в режимі онлайн. Організатором олімпіади була Україна. Збірна України разом зі збірною Польщі брала участь в олімпіаді у місті Плоцьк. В олімпіаді взяли участь 172 учасники з 32 країн.

Збірна України посіла друге місце у командному заліку, отримавши 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

У збірну входили:

  1. Аліса Потьомкіна, учениця 10-го класу Київської гімназії “Академія”, – золота медаль (тренер – Мельник В. І.).
  2. Денис Терещенко, учень 10-го класу Київського ліцею №208, – золота медаль (тренер – Мельник В. І.).
  3. Ігнат Жаріхін, учень 10-го класу Харківського НВК №45 “Академічна гімназія”, – срібна медаль (тренер – Арзубов М. О.).
  4. Степан Сімак, учень 9-го класу Київського ліцею №145, – срібна медаль (тренер – Попик А. В.).
  5. Віталій Фояк, учень 10-го класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців (Івано-Франківщина), – бронзова медаль (тренер – Попик А. В.).
  6. Ксенія Стрельбицька, учениця 8-го класу Вінницького фізико-математичного ліцею №17, – бронзова медаль (тренер – Попик А. В.).
  7. Роман Волочай, учень 10-го класу Кременчуцького ліцею “Політ”, – бронзова медаль (тренер – Мельник В. І.).
  8. Андрій Басов, учень 9-го класу Київського ліцею “Наукова зміна”, – бронзова медаль (тренер – Попик А. В.).

Результати доступні за посиланням: https://ejoi2022.eolymp.space/s/results

Сайт олімпіади: https://ejoi2022.org/

Збірні на європейські олімпіади

З 22 по 26 серпня тривали відбірково-тренувальні збори на дві європейські олімпіади.

На Європейську дівочу олімпіаду з інформатики потрапили:

  • Дарина Карпенко, учениця 11-го класу Хмельницької гімназії №1.
  • Аліса Потьомкіна, учениця 10-го класу Київської гімназії “Академія”.
  • Юлія Татарінова, випускниця Кременчуцького ліцею “Політ”.
  • Уляна Маланяк, учениця 11-го класу Хмельницької гімназії №1.

В офіційну команду Європейської юніорської олімпіади з інформатики потрапили:

  • Аліса Потьомкіна, учениця 10-го класу Київської гімназії “Академія”.
  • Віталій Фояк, учень 10-го класу Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців (Івано-Франківщина).
  • Роман Волочай, учень 10-го класу Кременчуцького ліцею “Політ”.
  • Денис Терещенко, учень 10-го класу Київського ліцею №208.

В неофіційну команду Європейської юніорської олімпіади з інформатики потрапили:

  • Ігнат Жаріхін, учень 10-го класу Харківського НВК №45 “Академічна гімназія”.
  • Степан Сімак, учень 9-го класу Київського ліцею №145.
  • Андрій Басов, учень 9-го класу Київського ліцею “Наукова зміна”.
  • Ксенія Стрельбицька, учениця 8-го класу Вінницького фізико-математичного ліцею №17 (раніше – Маріупольської гімназії №27).

Повні результати доступні за посиланням.