IV етап UOI 2023

11-12 квітня проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Олімпіада проходила очно у більшості обласних центрів України та місті Варшава. В олімпіаді взяли участь 121 учасник.

Результати доступні за посиланням.

ТурПершийДругий
УмовиПосиланняПосилання
Текстовий розбірПосиланняПосилання
Відео розбірПосиланняПосилання
АрхівПосиланняПосилання
Дорішування учасниківПосиланняПосилання
Дорішування відкритеПосиланняПосилання

Опублікований медальний залік, а також список учасників відбірково-тренувальних зборів на Міжнародну олімпіаду з інформатики та Балканську олімпіаду з інформатики.

На Балтійську олімпіаду з інформатики потрапили: Карпенко, Смутчак, Столітній, Паращій, Тимкович, Козловський.

Олімпіада була організована Міністерством освіти і науки України та ГО “Федерація олімпіадного програмування”. Технічна підтримка була надана компанією Eolymp.

Хочемо подякувати компанії Citadel, яка була основним спонсором олімпіади. Завдяки цій компанії була можливість учасникам олімпіади вручити подарунки та фірмовий мерч (футболки, наліпки з логотипами, чашки та шкарпетки). А переможці олімпіади отримають ще й медалі.

Дякуємо організаторам Варшавського майданчика Fundacja Rozwoju Informatyki та Oeiizk, які уже мають величезний досвід в організації олімпіад з інформатики у Польщі.

Майданчик у Києві не був би організований без допомоги SoftServe Ukraine, які надали все потрібне для безпечної участі у столиці.

І звісно ж, безмежно вдячні всім обласним інститутам післядипломної освіти, які доклали максимум зусиль для організації олімпіади в регіонах.

Залишити відповідь