Почалася Всеукраїнська олімпіада з програмування

Почався перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування 2021-го року, він закінчиться 22-го січня. Реєстрація доступна за посиланням https://uoi2021.org/, а статистика за посиланням https://stats.uoi2021.org/. Реєстрація буде доступна до кінця першого етапу.

Нагадуємо, що Всеукраїнська олімпіада з програмування буде проведена у зв’язку зі скасуванням Всеукраїнських учнівських олімпіад. Кращі учасники потраплять на міжнародні та європейські олімпіади з інформатики.

Якщо виникнуть питання щодо задач, то їх можна ставити у системі тестування. Питання щодо самої олімпіади можна ставити у чаті телеграм-каналу @uoi_2021, або за поштою tsypko@3.66.171.105. Також 20-го грудня о 12:00 буде можливість поставити своє запитання під час стріму за посиланням https://youtu.be/UycCgX7B_Uc.

Якщо учасник ніколи раніше не брав участі в таких олімпіадах, то рекомендуємо йому прочитати цю сторінку.

Крім цього, ми просимо усіх небайдужих допомогти організувати олімпіаду. Нам потрібні ресурси, щоб підготувати задачі на усі етапи, а також на організацію дипломів та медалей. Крім цього, якщо європейські та міжнародні олімпіади будуть очними, то потрібні кошти на поїздку на них. Якщо є можливість допомогти, то, будь ласка, перегляньте цю сторінку.

  1. Підкажіть, будь-ласка, я зареєструвався як вчитель в категорії “Інші (поза конкурсом)” і розв’язав всі задачі. Чи отримаю я доступ до задач інших турів? Хоча б до задач ІІ туру.

Залишити відповідь