Щодо проведення II онлайн змагання

Опитування показало, що найкращим часом проведення буде третє травня (неділя) з початком о 10:05. Тож змагання відбудеться саме тоді.

Відповідно до опитування, більшість людей мають змогу дотримуватися всіх правил. Проте ми вирішили дозволити учасникам, які не мають можливість поставити другу камеру, не ставити її та не відправляти відео з неї. Не зважаючи на це, ми наполегливо рекомендуємо усім учасникам, які мають можливість поставити другу камеру, дотримуватися усіх правил.

Дамо відповіді на деякі популярні питання (перелік питань може поповнюватись):

Це Всеукра?

Ці змагання — не є IV етапом Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Вони ніяк не можуть впливати на офіційні результати IV етапу чи відбірково-тренувальні збори до Міжнародної олімпіади з інформатики.

Який сенс цього змагання? Чому такі суворі правила як для онлайн змагання?

Ми розглядаємо різні варіанти проведення IV етапу. Ми хочемо зрозуміти, чи можливо проводити IV етап онлайн.

Як записувати відео з екрана?

Ми протестували програму OBS і вона нам сподобалась. Вона є безкоштовною та нею можна користуватися на трьох найбільших операційних системах.

Які вимоги до відео?

Мінімальні вимоги: 1 FPS (1 кадр у секунду) та якість така, щоб ми могли без проблем розібрати ваш код, переглядаючи відео. Ми змогли досягти в OBS, що запис п’ятигодинного відео займає не більше двох гігабайтів. Ми цього досягли, коли поставили формат відео у flv та у Налаштуваннях — Відео поставили такі параметри:

Як потрібно відправляти відео?

Ми дозволяємо учасникам або відправити файли через телеграм, або завантажити їх на будь-яку онлайн хмару (наприклад, Google Drive) та скинути нам посилання, по якому ми можемо його завантажити.

За який час потрібно відправити відео?

Лише для цього тренування, ми очікуємо, що учасники відправлять всі свої відео до 21:00. У випадку, якщо будуть затримки, учасник повинен попередити організаторів про це.

Які вимоги до задньої камери? Що вона має знімати?

Вона має бачити:

  1. Учасника.
  2. Робочий стіл.
  3. Руки учасника.
  4. Екран.

Залишити відповідь