План проведення II онлайн змагання учасників IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Як відомо, важливо не стільки знайти себе, як саме сформувати себе. Змагання з програмування дозволяють виробити не лише потрібні фахові навички, а й стійкість до складних психологічних навантажень та позитивно впливають на формування “бійцівського” характеру.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у дорішуванні І онлайн змагання на https://contests.oi.in.ua/, результати якого доступні за посиланням http://uoi2020-t1.oi.in.ua/

Ми плануємо провести II онлайн змагання у проміжку з 30 квітня по 3 травня. Проте цього разу ми плануємо певні зміни.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася у світі через пандемію, нас цікавлять альтернативні варіанти проведення змагань з максимальним контролем учасників. Тому ми підготували наступні правила: http://bit.ly/uoi2020-t2-plan

Просимо усіх учасників заповнити форму, щоб ми знали, що Ви про це думаєте: https://forms.gle/Lv9QGHe8XwT42go6A

2 думок про “План проведення II онлайн змагання учасників IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики”

 1. Доброго дня,

  Я не учасник, а батько учасника і на мене буде покладено забезпечення робочого місця учасника. Але за запропонованими правилами є декілька питань:
  1. “Учасник має встановити на комп’ютер програму, яка веде запис робочого екрану в режимі оффлайн. Вона має записати процес його роботи протягом усього часу змагання. ”
  Що це за програма, про яку йде мова в цьому пункі правил? в якіх операційних системах вона працює? Скільки місця буде потрібно для збереження запису екрана (FullHD) протягом 1 години?
  2. Чи буде дозволена участь для тих хто не зможе забезпечити усі вимоги з технічного забезпечення робочого місця? Які мінімальні вимоги, щоб не було дискваліфікації.

  1. Вітаю,

   1. Я протестував програму OBS (https://obsproject.com/). Автори стверджують, що вона працює на всіх трьох операційних системах. На Windows та Mac точно працює. Мінімальні вимоги такі:
   A. FPS 1 (1 кадр у секунду)
   B. Якість така, щоб можна було без проблем розібрати, що пише учасник.
   П’ятигодинний запис у OBS у форматі flv у мене зайняв до 2 гігабайт.
   2. Мінімальні вимоги повідомимо пізніше.

Залишити відповідь