Результати Київської міської олімпіади з інформатики 2020

Опубліковані остаточні результати олімпіади.

Відповідно до порядку, на відбірково-тренувальні збори запрошуються:

 • Ковригін, як переможець (диплом I ступеня) IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2018-2019.
 • Абдулаєв, Скоробогатько І, Стопчатий, Хасін за квотою 11-класників.
 • Бідзиля, Манвелян, Шевченко, Якубишин за квотою 10-класників.
 • Горох, Шлапак, Кравченко, Мокін за квотою 9-класників.
 • Вахітов, Точоний, Романов за спільним рейтингом.

Нагадуємо, що перший тур зборів відбудеться 24-го лютого. На усіх турах будуть використовуватись невідомі наперед задачі.

 1. Мне кажется для “общего рейтинга” забыли учесть повышающий коэффициент, для туров с неизвестными заранее задачами, потому что именно с этими коэффициентами 3 этап пойдет в зачет отборов.
  С учетом коэффициентов на общий рейтинг должны претендовать:
  Вернік 9 класс 695*1.2 = 834
  Терещенко 7 класс 686*1.2 = 823.2
  Чигарьов 8 класс 683*1.2 = 819.6

  Вместо Вахітов(783), Точоний (770), Романов(734*1.1=807.4)

  1. У третьому пункті правил запрошення на відбірково-тренувальні збори написано, що на збори запрошуються “учні з найкращими результатами, які не потрапили під дію Попередніх двох пунктів у такій кількості, щоб загальна кількість учасників дорівнювала 16.”. Тут немає згадки про те, що у цьому рейтингу є коефіцієнти.

   1. С точки зрения правил возможно Вы правы, но с точки зрения логики, при отсутствии туров с предварительно известными заданиями все результаты будут сравниваться с учетом коэффициентом и поэтому не учитывать этот коэффициент при начальном отборе глупо.

    1. Чинне правило формування команди забезпечує легітимність виступу учня за старший клас за умови достойніших результатів і прийняття ним рішення за результатами відборів після їх проведення, а не перед ІІІ етапом олімпіади. Інакше кажучи, логіка є і забезпечує права сильніших, але не самовпевнених учасників.

Залишити відповідь