Війна

Друзі,

Наразі війна з росією досить сильно вплинула на олімпіади в Україні. Відбірково-тренувальні збори у деяких регіонах були скасовані або перенесені, статус та формат IV етапу залишається невідомим. На жаль, будь-яка інформація щодо фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, скоріше за все, буде відома лише після перемоги України.

Не зважаючи на це, ми дуже рекомендуємо стежити за своєю інформаційною гігієною. Тому просимо, якщо ви це й досі це не зробили, виконати наступне:

  1. Підписатися на телеграм-канали @V_Zelenskiy_official, @mvs_ukraine, канали органів місцевої влади, наприклад, @KyivCityOfficial, а також, якщо є, особистий канал мера вашого міста та голови адміністрацій, наприклад, @vitaliy_klitschko. Для інших міст, будь ласка, скористайтеся гуглом.
  2. Підписатися на достовірні засоби масової інформації. На думку Інституту масової інформації до списку достовірних входять @suspilnenews, @hromadske_ua, @liganet, @ukr_pravda, @ukrinform_news, @svoboda_radio, @znua_live, @novoe_vremya, @espresotb, @babel
  3. Переглянути список телеграм-каналів, які працюють на ворога. Якщо ви підписані на якійсь з них, то негайно відпишіться. У них єдина мета – дестабілізувати ситуацію у державі.
  4. Стежте за джерелом інформації. Надійним джерелом інформації, наприклад, є державні органи влади та авторитетні ЗМІ. Анонімні телеграм-канали та проросійські блогери такими не є.

Стежте за своєю інформаційною гігієною. Разом ми обов’язково переможемо.

Слава Україні!

Залишити відповідь